Mažų kolekcijų siuvimas

Techniniai ir gamybiniai patarimai pradedantiems drabužių verslą. Konstravimas ir pavyzdžių siuvimas


Mažų kolekcijų siuvimas suteikia galimybę sąlyginai nedideliais kaštais pradėti drabužių/tekstilės gaminių verslą

Dažniausiai tai būna pravartu tiems prekės ženklams, verslams, kurie dar nėra įsitvirtinę rinkoje ir neturi poreikio/galimybių sandėliuoti didelius gaminių kiekius.


Kada naudinga rinktis šią VILTĖ LT paslaugą?

  1. Patarimai turint tik idėją. Pirmi Jūsų žingsniai tekstilės gaminių versle su mumis bus drąsesni. Gausite ne tik profesionalių patarimų dėl gamybos proceso, bet ir dėl idėjų įgyvendinimo, modelių bei medžiagų pasirinkimo.
  2. Pirmieji gamybos procesai. Po kūrybinio aptarimo dirbsite su mūsų komanda prie Jūsų gaminių lekalų konstravimo, pavyzdžių siuvimo ir korekcijų, kol bus visiškai įgyvendinta vizija.
  3. Prisitaikymas prie poreikių. Dėmesys Jūsų idėjos išskirtinumui ugdo mūsų komandos kūrybiškumą ir techninius įgūdžius.
  4. Kokybė. Aukšta gaminių kokybė turi būti užtikrinama ne tik masinėje gamyboje, bet ir mažose kolekcijose, tad drąsiai galite mums patikėti savo gaminius.

Mažų kolekcijų siuvimas leidžia išbandyti realiai savo idėjas ne tik šios srities naujokams, bet ir sąlyginai mažais kaštais analizuoti rinką, įvertinti naujus sumanymus ir jau patyrusiems prekiniams ženklams.